АКТУАЛЬНО

Корпус музею народної архітектури та побуту у Львові передадуть монастирю Свято-Іванівської лаври Студійського уставу

Вівторок, 14 серпня 2018, 10:01
13 серпня 2018 року владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський, освятив місця, де збудують три нові об’єкти Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького у Львові: інформаційно-освітній центр, адміністративний корпус і фондосховище.

Відтак, коли ці об’єкти збудують, адміністративний корпус Музею сакралізують і передадуть монастирю Свято-Іванівської лаври Студійського уставу Української Греко-Католицької Церкви.

«Сьогодні ми робимо ще один крок для прослави імені митрополита Андрея Шептицького, для прослави Климентія Шептицького — робимо це для прослави Господа Бога. Колись була дуже мудра думка митрополита Андрея, щоб тут постала Лавра і було місце, де людина може надихатися Божою ласкою і пам’ятати свою історію, історію наших дідів. Сьогодні завдяки посвяті митрополита Ігоря ми робимо дуже видимі речі — беремо зобов’язання перед громадою міста Львова, перед всією церковною спільнотою, що будемо швидко рухатися і постане красень — інформаційний центр, який прославлятиме ім’я Шептицького, що збудуємо нову будівлю для адміністративного корпусу, що збудуємо нову будівлю для фондосховища і з великою честю повернемо для Церкви, для Лаври будівлю, яка їм належить», — сказав у вітальному слові Міський голова Львова Андрій Садовий.

«Встановлюється історична справедливість: щоб Лавра знов у повному обсязі могла тут функціонувати, працювати, виховувати молодь і дітей. Митрополит Андрей мав плани такі. Також молитися. Для міста, для мешканців це дуже важливе місце, це важливий просвітницький центр, де знайдуть своє місце ті, хто захоче там бути», — сказав владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www. city-adm.lviv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

20 серпня відзначають 135-ліття від дня народження блаженного Омеляна Ковча20 серпня

20 серпня 1884 року 135 років тому в c. Космач (Косівський повіт на Гуцульщині) у священничій сім'ї народився блаженний священномученик...

МЕДІА
Prev Next