АКТУАЛЬНО

Кошти зі свого першого видання «Благословення Словом» о. Йосафат Бойко, ВС, використає на будівництво християнського дитячого садочка

П'ятниця, 27 листопада 2020, 10:20
Книжку «Благословення словом» о. Йосафат Бойко, ВС, готував до друку протягом останнього року. Йому допомагали в івано-франківському видавництві «Апостол». Це перша книжка автора. До її видавництва священника спонукали парафіяни - професори та викладачі навчальних закладів Івано-Франківська.

«Я, звичайно, спочатку відкидав цю думку, бо не вважав, що в мене це вийде, але згодом під натхненням вирішив впорядкувати всі мої дописи – статті в газетах і журналах, колонки Пароха в парафіяльному віснику «Місіонери Слова» і колонки головного редактора в церковному часописі «Нова Зоря», дописи в інших друкованих виданнях. Працівники видавництва «Апостол» допомогли мені всі мої творіння впорядкувати і поділити на 12 місяців для послідовного та систематичного читання книжки на духовну тематику, - розповідає о. Йосафат про свій перший досвід написання книжки, - я дякую Богові за дар писати і голосити Слово Боже. Дякую всім слухачам і читачам цього Слова, які стали співучасниками і творцями цієї книги. Дякую всім, хто поширює Слово і таким чином стає «Місіонером Слова». Дякую всім друзям і знайомим, хто «скинувся», пожертвував гроші на видання і друк цієї книги».

Нове видання стає новою акцією зі збору коштів на будівництво дитячого садочку «Ковчег», що при парафії Святих Кирила і Методія в Івано-Франківську. За кожну книжку кошти будуть скеровані на встановлення вікон на першому поверсі будівлі.

Книжку можна замовити через інтернет: josafatboyko@ive.org або Josafat Boyko (Facebook).

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://iveukraine.com.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: ким є Син Божий, в якого віруємо?16 січня

У 35-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над другим членом «Символу віри»: «І в...

МЕДІА
Prev Next