АКТУАЛЬНО

Кращі різдвяні виступи представили у Тернопільській обласній філармонії

Середа, 02 лютого 2011, 13:26
На мистецькому заході, що відбувся 30 січня у Тернопільській обласній філармонії, були представлені кращі різдвяні виступи (вертепи, маланки, колядки, щедрівки) із 15 деканатів Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ. Діти та молодь з’їхалися з різних куточків єпархії, аби передати радість Христового Різдва у своїх концертних програмах. Оскільки цього року для участі зголосилася велика кількість молодіжних колективів, Комісія у справах молоді організувала того самого дня подібний захід також у Козові й Теребовлі.
На мистецькому заході, що відбувся 30 січня у Тернопільській обласній філармонії, були представлені кращі різдвяні виступи (вертепи, маланки, колядки, щедрівки) із 15 деканатів Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ. Діти та молодь з’їхалися з різних куточків єпархії, аби передати радість Христового Різдва у своїх концертних програмах. Оскільки цього року для участі зголосилася велика кількість молодіжних колективів, Комісія у справах молоді організувала того самого дня подібний захід також у Козові й Теребовлі. Проведення фестивалю від імені Владики Василя (Семенюка), Єпарха Тернопільсько-Зборівського, благословив новопризначений голова Комісії у справах молоді отець Орест Павліський. У привітальному слові він передав вітання від єпископа та окропив учасників Йорданською водою. "Ми, діти боголюбивого українського народу, під час різдвяних свят маємо чудову традицію виявляти нашу славу Богові у колядках. Ці молитовні піснеспіви у своїй простоті несуть глибоку віру та щиру радість з приводи Божої присутності серед нас... Нехай цей мистецький вечір допоможе кожному пізнати, що «з нами Бог» і ми покликані завжди бути з Богом, шукати Його, боротися за право бути Божими дітьми, аби не втратити дорогоцінного спасіння". Після завершення свята всіх учасників було нагороджено урочистими грамотами та пам’ятними подарунками.  

Прес-служба Тернопільсько-Зборівської єпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський: «Дякую Богові за Його благодать, яку Він щедро зсилає на нас»21 травня

2 квітня виповнилося п’ять років від дня створення Харківського екзархату УГКЦ. А 21 травня відзначає п’ятиріччя єпископської хіротонії...

МЕДІА
Prev Next