АКТУАЛЬНО

Кулінарна школа ЦОС Львівської архиєпархії «Казанок» відновила навчання у новому році

Понеділок, 11 лютого 2019, 11:47
7 лютого 2019 року дитяча кулінарна школа «Казанок» Центру опіки сиріт Львівської архиєпархії розпочала свою працю в новому році. Цього разу майстер-клас провів вихованець цієї школи Володимир Помайба, який є випускником Навчально-реабілітаційного центру «Мрія».

Він був одним із перших учасників кулінарного гуртка «Казанок». Завдяки кулінарним заняттям хлопець вирішив обрати професію кухаря і вступив до вищого професійного училища. Зараз він і надалі відвідує «Казанок», навчається і працює кухарем в одному із провідних закладів Львова.

Під час першого в новому році заняття юний шеф-кухар навчав усіх готувати чанахи. Під його керівництвом  діти виконували поставленні перед ними завдання. Спільними зусиллями приготували смачну страву. Для Володимира це перший експеримент – бути вчителем для друзів.  Майстер-клас пройшов як завше на кухні львівського ліцею «Просвіта».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info


ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next