АКТУАЛЬНО

«Культура енергоефективності є не менш важливою від технології енергоефективності», - професор Володимир Шеремета

Четвер, 14 лютого 2019, 10:00
13 лютого в Національному еколого-натуралістичному центрі МОН України було урочисто відкрито фінал Конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище», проведення якого вже традиційно підтримує Бюро УГКЦ з питань екології.

До фіналістів Конкурсу звернувся професор Володимир Шеремета, керівник церковної екологічної інституції, який докладніше розглянув значенням енергоефективності для збереження природного довкілля і сприяння сталому інтегральному розвитку особи та суспільства.

«З погляду християнської віри, енергоефективність – це вияв нашої відповідальності перед Богом Творцем всього сущого, це свідчення нашої любові до ближнього, любові до рідного краю», – констатував очільник Екобюро УГКЦ, а опісля  закликав розвивати енергоефективність як одну з головних чеснот, адже, на його глибоке переконання, «культура енергоефективності» є не менш важливою від «техніки енергоефективності».

Фінал конкурсу «Енергія і середовище» продовжиться 14 лютого захистом проектів з енергоефективності, а також робіт у сфері пропаганди енергоефективності і урочисто завершиться 15 лютого вшануванням переможців.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології


ПУБЛІКАЦІЇ

«Капітуляція – це імітація миру і зміна способу завдати ран нашому народу», – Блаженніший Святослав14 серпня

В інтерв'ю «Цензор.НЕТ» Глава УГКЦ Блаженніший Святослав розповів те, як Церква бере участь у житті українців сьогодні. Про зростаючу...

МЕДІА
Prev Next