АКТУАЛЬНО

«Культура енергоефективності є не менш важливою від технології енергоефективності», - професор Володимир Шеремета

Четвер, 14 лютого 2019, 10:00
13 лютого в Національному еколого-натуралістичному центрі МОН України було урочисто відкрито фінал Конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище», проведення якого вже традиційно підтримує Бюро УГКЦ з питань екології.

До фіналістів Конкурсу звернувся професор Володимир Шеремета, керівник церковної екологічної інституції, який докладніше розглянув значенням енергоефективності для збереження природного довкілля і сприяння сталому інтегральному розвитку особи та суспільства.

«З погляду християнської віри, енергоефективність – це вияв нашої відповідальності перед Богом Творцем всього сущого, це свідчення нашої любові до ближнього, любові до рідного краю», – констатував очільник Екобюро УГКЦ, а опісля  закликав розвивати енергоефективність як одну з головних чеснот, адже, на його глибоке переконання, «культура енергоефективності» є не менш важливою від «техніки енергоефективності».

Фінал конкурсу «Енергія і середовище» продовжиться 14 лютого захистом проектів з енергоефективності, а також робіт у сфері пропаганди енергоефективності і урочисто завершиться 15 лютого вшануванням переможців.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології


ПУБЛІКАЦІЇ

У наріжний камінь парафії Святого Йосифа Обручника в Чикаго закладено вугілля з Донбасу і камінь з Дніпра29 травня

Парафія Святого Йосифа Обручника УГКЦ у Чикаго налічує майже тисячу родин, а все починалося у 1956 році з невеличкого приміщення під куполом…...

МЕДІА
Prev Next