АКТУАЛЬНО

Курія Апостольського екзархату в Італії відвідала Центральний інститут матеріального забезпечення священників

П'ятниця, 23 липня 2021, 12:20
22 липня 2021 року був позначений ще однією важливою подією. Працівники Курії Апостольського екзархату: протосинкел о. д-р Теодосій Р. Грень, ЧСВВ, директор юридичного відділу о. д-р Анібал Соутус і економ о. Юрій Іванюта - здійснили візит до Центрального інституту матеріального забезпечення священників (Istituto Centrale per il Sostentamento del Clero). Від Інституту в зустрічі взяли участь його президент монсеньйор Луїджі Тесторе та керівники інших відділів.

Центральний інститут для забезпечення кліру є однією з установ Конференції єпископів Італії. Його місія - надання справедливої матеріальної підтримки священникам у їхньому душпастирському служінні. Варто зазначити, що більшість священнослужителів Екзархату отримують фінансове забезпечення саме від цього Інституту.

Питання, які обговорювалися під час зустрічі, стосувалися матеріального забезпечення одружених священнослужителів Екзархату та їхніх сімей. Окрім того, представники Курії ознайомили президента Інституту з особливостями служіння душпастирів, які, окрім того, що опікуються українськими вірними, часто надають вагому допомогу італійським парафіям. Вони також розповіли монсеньйору Луїджі про екуменічну місію УГКЦ і подарували книжку «La missione ecumenica delle Chiese Orientali cattoliche d’Europa oggi», яка є плодом З'їзду східних католицьких єпископів Європи, що проходив 12-14 вересня 2019 року в Папській українській колегії святого Йосафата в Римі.

Відділ комунікації Апостольського екзархату

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в 13-ту неділю після Зіслання Святого Духа20 вересня

Спитаймо себе: коли настане час другого славного приходу нашого Спасителя, коли прийде сам Господар, із чим ми постанемо перед Ним, із якими...

МЕДІА
Prev Next