АКТУАЛЬНО

Курсанти Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного здійснили паломництво до Гошівської чудотворної ікони

Вівторок, 12 листопада 2019, 13:35
З 9 по 10 листопада курсанти Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, учасники релігієзнавчого гуртка, взяли участь у щорічній прощі до Гошівської чудотворної ікони Матері Божої, що на Ясній горі у селі Гошів Івано-Франківської області.

Духівниками прощі були капелани – отець Юрій Балух та брат Роман Ментух. Цього року участь у паломництві взяли 45 курсантів академії, серед яких учасники АТО та ООС. Паломницво відбулося за підтримки Центру військового капеланства Львівської архиєпархії.

Варто зазначити, що в Гошеві, в монастирі сестер Пресвятої родини, відбулися нічні чування за Україну. Прочани висловили щиру вдячність сестрам за те, що щороку радо та гостинно приймають курсантів у своєму домі.

На завершення учасники духовно-пізнавальної мандрівки побували на Закарпатті, де відвідали замок Паланок, що в Мукачеві, а також побували у селі Верхня Грабівниця, де знаходиться бункер Лінії Арпади.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info

ПУБЛІКАЦІЇ

Padre bike, чи незвичайна відпустка звичайного священника22 червня

Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з греко-католицьким священником із Саскатуну (Канада), військовим капеланом отцем Іваном Нагачевським....

МЕДІА
Prev Next