АКТУАЛЬНО

Лікар-психотерапевт з Ізраїлю ділився з львівськими волонтерами досвідом роботи в зоні конфлікту

П'ятниця, 14 грудня 2018, 11:25
10 грудня 2018 року у Львові, у дзвіниці студентського храму Блаженного священномученика Олексія Зарицького, відбулася друга лекція для волонтерів простору DoBro Центру студентського капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ на тему «Робота з дітьми та батьками в зоні конфлікту».

Цього разу волонтери спілкувалися з лікарем-психотерапевтом Олександром Гальчинським за допомогою Скайпу. Лектор є кандидатом наук з неабияким досвідом військової служби як в Україні, так і в Ізраїлі. Пан Олександр родом зі Львова, зараз проживає в Ізраїлі та приїжджає в Україну для ділення досвідом психотерапії.

«Після першої «живої» зустрічі ми вирішили не втрачати зв’язку і здобуваємо знання навіть на великих відстанях», - кажуть волонтери.

На другій зустрічі говорили про послідовність людини у своїх діях, словах, поведінці, реакції і як зуміти застосувати цю послідовність на практиці в роботі із сім’ями в зоні конфлікту.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next