АКТУАЛЬНО

Лицарі Колумба взяли участь у прощі до Зарваниці

Четвер, 13 жовтня 2016, 09:32
8-9 жовтня 2016 року лицарі Колумба зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Києва, Полтави, Кам'янця-Подільського та інших регіонів узяли участь у прощі до Марійського духовного центру, що в Зарваниці. Тут лицарів готували до посвяти на другий та третій ступені. Повідомляє сайт http://lytsarikolumba.com/.

Після Архирейської Літургії, яку очолили владика Теодор (Мартинюк), Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, та єпископ Леон Дубравський, Кам'янець-Подільський єпископ-ординарій РКЦ. Територіальний делегат лицарів Колумба в Україні Богдан Ковалів представив та ввів в уряд регіональних делегатів: Юрія Малецького, Мирослава Мазура, Івана Праворського, Андрія Артюха, Миколу Мостов'яка та Петра Галугу. Новопризначені посадовці прийняли благословення єпископів Теодора та Леона на добру і плідну працю та клейноди-відзнаки з рук територіального делегата. Далі був хід зі свічками на честь і славу Зарваницької Божої Матері.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Де можна зустріти Бога? (про те, що Церква – це не лише стіни храму)28 листопада

У 29-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ запропонував подивитися на Христову Церкву як на...

МЕДІА
Prev Next