АКТУАЛЬНО

Львів одержав ще одного архиєпископа

П'ятниця, 12 жовтня 2007, 19:44
Римо-католицький священик д-р Мєчислав Мокрицький, впродовж майже десяти років другий секретар блаженної пам’яті Слуги Божого Івана Павла ІІ, а потім і Святішого Отця Венедикта XVI, знаний у ватиканському середовищі як Монсіньор Мєтик, 16 липня 2007 року іменований архиєпископом-коад’ютором з правом наслідства кардинала Мар’яна Яворського для римо-католиків у Львові.
Римо-католицький священик д-р Мєчислав Мокрицький, впродовж  десяти років другий секретар блаженної пам’яті Слуги Божого Івана Павла ІІ, а потім і майже Святішого Отця Венедикта XVI, знаний у ватиканському середовищі як Монсіньор Мєтик, 16 липня 2007 року іменований архиєпископом-коад’ютором з правом наслідства кардинала Мар’яна Яворського для римо-католиків у Львові.   Архієпископ Мєчислав народився в березні 1961 року в Майдані Луковецькім в Польщі. Закінчив Люблінський католицький університет і у вересні 1987 року був висвячений на священика. У 1991 переїхав на душпастирське служіння в Україну. Від 1996 року працював і служив у Римі. Ступінь доктора здобув у Папському університеті Анджелікум. 29 вересня 2007 року у базиліці св. Петра відбулися єпископські свячення . Головним його святителем був Папа Венедикт XVI. На цьому богослужінні були піднесені до єпископського стану ще п’ять інших священиків, і кожен з них або уже працював у Римській Курії, або буде в ній від тепер працювати. Архиєпископ Мєчислав, знаний як людина скромна, вірна і працьовита. Під час проповіді Святіший Отець звернувся до українських єпископів римо-католицького і греко-католицького обрядів зі словами довіри і заохоти працювати у дусі єдності і миру, зазначивши, що зараз їм на допомогу у проповідуванні Євангелії до Львова йде його особистий секретар. Під час своєї служби в Римі Монс. Мєчислав завжди був приятелем і зичливим добродієм для українців греко-католиків. Його дружбу і добре серце окрім Преосвященних Владик Мілана Шашіка і Іринея Білика (всі владики УГКЦ у ці дні перебувають у США, де беруть участь у роботі Патріаршого Синоду) своєю присутністю на свяченнях виявили о. д-р Борис Ґудзяк, ректор УКУ, о. д-р Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій УКУ, о. д-р Святослав Шевчук, ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа, о. Адріан Цькуй, канцлер Апостольського Візитатора в Римі, о. д-р. Марко Морозович, віце-декан Католицького університету у Вашінгтоні, о. д-р Андрій Онуферко, професор Інституту східніх християнських наук ім. Митрополита Андрея Шептицького в Оттаві. З надією на добру співпрацю в славу Божу бажаємо щиро Високопреосвященному Архієпископові Мєчиславу міцного здоров’я, багато сили, а передусім, щоб Господь дарував Йому свою благодать ревно сповняти так нелегку службу Богові і Церкві! На многі і благі літа! Іс полла еті, Деспота!

Пресова Служба Апостольського Візитатора в Римі

P.S. додатку фото, яке ми взяли із оцього сайту: http://www.rzeczpospolita.pl/news.rol?newsId=22979
ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next