АКТУАЛЬНО

Львів попрощався з Мирославом Скориком

П'ятниця, 05 червня 2020, 10:48
4 червня 2020 року в архикатедральному соборі Святого Юра Львів попрощався з Мирославом Скориком ― видатним композитором, народним артистом України, лауреатом премії імені Шевченка, Героєм України; Львів прощається з маестро, чия «Мелодія» стала справжнім духовним гімном українців.

Чин Панахиди очолив єпископ-помічник Львівської архиєпархії Володимир Груца.

Під час промови, звертаючись до родини Мирослава Скорика і всіх присутніх, протосинкел Львівської архиєпархії зазначив, що «разом із скорботою із свято-юрського пагорба лине подячна молитва за дар життя і творчості великого Маестро».

За словами владики Володимира, хоч би в якому віці людина відійшла у вічність, ми завжди будемо відчувати втрату.

Завершуючи проповідь, владика наголосив: «Маестро живе у своїй симфонії. Сьогодні нехай лине молитва про пам’ять, щоб ми його не забули. Найважливіше, щоб Бог зберіг його у своїй пам’яті. Бог є вічним, тому і пам’ять про нього буде вічною».

Поховають митця сьогодні, 5 червня, на Личаківському цвинтарі у Львові.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://sobor-svyura.lviv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next