АКТУАЛЬНО

Львів попрощався з Мирославом Скориком

П'ятниця, 05 червня 2020, 10:48
4 червня 2020 року в архикатедральному соборі Святого Юра Львів попрощався з Мирославом Скориком ― видатним композитором, народним артистом України, лауреатом премії імені Шевченка, Героєм України; Львів прощається з маестро, чия «Мелодія» стала справжнім духовним гімном українців.

Чин Панахиди очолив єпископ-помічник Львівської архиєпархії Володимир Груца.

Під час промови, звертаючись до родини Мирослава Скорика і всіх присутніх, протосинкел Львівської архиєпархії зазначив, що «разом із скорботою із свято-юрського пагорба лине подячна молитва за дар життя і творчості великого Маестро».

За словами владики Володимира, хоч би в якому віці людина відійшла у вічність, ми завжди будемо відчувати втрату.

Завершуючи проповідь, владика наголосив: «Маестро живе у своїй симфонії. Сьогодні нехай лине молитва про пам’ять, щоб ми його не забули. Найважливіше, щоб Бог зберіг його у своїй пам’яті. Бог є вічним, тому і пам’ять про нього буде вічною».

Поховають митця сьогодні, 5 червня, на Личаківському цвинтарі у Львові.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://sobor-svyura.lviv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«В образі Ґваделупської Богородиці Діва Марія залишила нам відбиток свого обличчя», – владика Браєн Байда про чудо в Мексиці28 липня

9 грудня 1531 року Пречиста Діва Марія з’явилася одному з перших християн Мексики, представникові корінного народу ацтеків Хуану Дієго....

МЕДІА
Prev Next