АКТУАЛЬНО

Львів проведе Блаженнішого Любомира в останню путь безперервною молитвою

Четвер, 01 червня 2017, 15:34
Він був людиною, монахом, священнослужителем, Главою Церкви... Всюди, де Бог його ставив, він залишався Людиною. Як відомо, завжди небезпечно, коли ти займаєш певне місце в суспільстві, залишатися людиною. Глава УГКЦ та Синод Єпископів вирішили привезти тіло Блаженнішого Любомира до Львова. Бо він народився і провів велику частину життя тут. Він знав багатьох і його знали, тому це останній його візит до Львова.

Про це сказав владика Венедикт, нещодавно призначений Єпископом єпархії Святого Миколая УГКЦ з осідком в Чикаго (США), під час прес-брифінгу 1 червня у Львові.

Як стало відомо, близько 19:00 тіло Блаженнішого Любомира привезуть до архикатедрального собору Cвятого Юра. Його супроводжуватиме Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ, який очолить Панахиду. Під час прес-брифінгу повідомили, що до суботи, 3 червня, тіло Блаженнішого Любомира постійно перебуватиме в соборі. У храмі цілодобово триватимуть богослужіння. За словами організаторів, безпосереднього підходу до тіла не буде, а можна буде молитовно вшанувати його.

У п’ятницю, 2 червня, о 10:00 розпочнеться Заупокійна Архиєрейська Літургія в архикатедральному соборі Святого Юра. Цього дня о 18:00 відбудеться Чин монашого парастасу, який будуть провадити представники всіх монаших спільнот.

3 червня, після Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолить Блаженніший Святослав (початок о 9:00), відбудеться піша хода. Тіло Блаженнішого Любомира нестимуть на своїх раменах священики, миряни, військовослужбовці. Процесія завершиться біля храму Архистратига Михаїла. Усі охочі будуть мати змогу переглянути в режимі онлайн богослужіння на офіційному сайті Львівської архиєпархії, сайті «Духовна велич Львова», порталі «Твоє місто».

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next