АКТУАЛЬНО

Львівські капелани здобули ліценціатський ступінь в Українському католицькому університеті

Середа, 11 грудня 2019, 11:12
10 грудня в Українському католицькому університеті відбулися перші захисти ліценціатських робіт з пасторального богослов’я. Члени атестаційної комісії високо оцінили наукові праці голови Центру військового капеланства отця Степана Суса та студентського капелана отця Богдана Кулика.

Тема ліценціатської роботи о. Степана - «Особливості душпастирства курсантів військових навчальних закладів на прикладі співпраці Національної академії сухопутних військ та Центру військового капеланства УГКЦ». У своєму дослідженні священник розкрив сутність військового капелана як того, хто покликаний бути не лише духовним батьком для військових, а й братом та товаришем. Таким чином, як вважає отець Степан, душпастиреві буде легше зрозуміти і реагувати на потреби військовослужбовців.

Отець Богдан захищав наукову роботу на тему «Особливості душпастирського служіння в подоланні кризи втрати рідних у сім’ях військовослужбовців у час війни в Україні (2013-2019 рр.)». У цій праці було досліджено особливості пасторального служіння священника з сім’ями військовослужбовців, які переживають втрату рідної людини. Основою досліджень слугували результати опитування  серед сімей загиблих військовослужбовців, які отримують духовну опіку від отців-капеланів гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла.

Члени комісії висловили щирі подяки о. Степану Сусу та о. Богдану Кулику за проведені дослідження. Їхні роботи є вагомим підґрунтям для проведення майбутніх наукових досліджень у галузі душпастирської праці з військовослужбовцями та їхніми сім’ями.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info


ПУБЛІКАЦІЇ

Padre bike, чи незвичайна відпустка звичайного священника22 червня

Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з греко-католицьким священником із Саскатуну (Канада), військовим капеланом отцем Іваном Нагачевським....

МЕДІА
Prev Next