АКТУАЛЬНО

Львівська міськрада визнала за УГКЦ статус репресованої церкви

Четвер, 04 грудня 2008, 17:58
4 грудня 2008 року під час засідання сесії Львівської міської ради було прийнято рішення про визнання статусу "репресованої Церкви" за Українською Греко-Католицькою Церквою.
4 грудня 2008 року під час засідання сесії Львівської міської ради було прийнято рішення про визнання статусу "репресованої Церкви" за Українською Греко-Католицькою Церквою. Згідно з ухвалою, Львівська міська рада звернеться до Президента України Віктора Ющенка та Верховної Ради з проханням ініціювати на загальнодержавному рівні "процес встановлення історичної справедливості щодо УГКЦ та визнання за нею статусу репресованої". "Дякуючи міській ініціативі зроблено перший крок, але він дуже важливий. Я сподіваюся, що цю ініціативу Львова підхоплять й інші міста, а згодом з’явиться відповідний закон", каже керівник постуляційного центру УГКЦ о. Роман Тереховський. "Також ухвала передбачає підтримку та допомогу у реабілітації УГКЦ, а також надання їй усіх можливих пільг у межах чинного законодавства", – повідомив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Прес-служба Львівської міської ради

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, у 19-ту неділю по Зісланні Святого Духа19 жовтня

Сьогодні Христос каже нам, щоб ми так чинили, так ставилися до кожної людини, як ставиться до людини сам Господь Бог. Навіть більше, Він...

МЕДІА
Prev Next