АКТУАЛЬНО

Львівська митрополія відзначила 200-ліття від дня народження о. Михайла Вербицького, автора музики Державного Гімну України

Понеділок, 23 березня 2015, 10:19
22 березня 2015 року в архикатедральному соборі Святого Юра відбулася урочиста академія «Отець Михайло Вербицький - Богом обдарований композитор», присвячена 200-річчю від дня його народження.

Відкрив урочисту академію Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, розповівши про складний і тернистий  шлях о. Михайла Вербицького до священства. За словами єпископа, саме цей життєвий досвід викристалізувався у знаменитий талант композитора.

Вшанували знаменитого митця молитвою, духовними і світськими творами о. М. Вербицького, які виконали солісти, хор та камерний оркестр Заслуженої академічної капели України "Трембіта". Художній керівник та головний диригент творчого колективу - Микола Кулик.

Організатори заходу: Львівська митрополія УГКЦ, архикатедральний собор Святого Юра, фундація «Андрей»  за сприяння громадської організації «Держава гідності».

Зазначимо, що з нагоди 200-ліття від дня народження о. Михайла Вербицького у Львові відкрили дві виставки та запланували низку заходів.

www.ugcc.lviv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Вкрадена українська святиня й досі у Москві. Богородиця Володимирська чи Вишгородська?21 травня

Найбільша реліквія російської церкви – Володимирська ікона – насправді іменується Вишгородською Богородицею Ніжності. До 1155 року ікона...

МЕДІА
Prev Next