АКТУАЛЬНО

Львівська митрополія відзначила 200-ліття від дня народження о. Михайла Вербицького, автора музики Державного Гімну України

Понеділок, 23 березня 2015, 11:19
22 березня 2015 року в архикатедральному соборі Святого Юра відбулася урочиста академія «Отець Михайло Вербицький - Богом обдарований композитор», присвячена 200-річчю від дня його народження.

Відкрив урочисту академію Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, розповівши про складний і тернистий  шлях о. Михайла Вербицького до священства. За словами єпископа, саме цей життєвий досвід викристалізувався у знаменитий талант композитора.

Вшанували знаменитого митця молитвою, духовними і світськими творами о. М. Вербицького, які виконали солісти, хор та камерний оркестр Заслуженої академічної капели України "Трембіта". Художній керівник та головний диригент творчого колективу - Микола Кулик.

Організатори заходу: Львівська митрополія УГКЦ, архикатедральний собор Святого Юра, фундація «Андрей»  за сприяння громадської організації «Держава гідності».

Зазначимо, що з нагоди 200-ліття від дня народження о. Михайла Вербицького у Львові відкрили дві виставки та запланували низку заходів.

www.ugcc.lviv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Семінаристи iз саксофонами і трубами викликають культурний шок», – керівник оркестру21 травня

При Львівській духовній семінарії діє духовий оркестр, який не лише виступає серед осіб духовного сану, але й несе музику і свою гру до...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1185
clr:53
cch:-no-
sql:0.0938
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,304,832
m: 2,975,416