АКТУАЛЬНО

Львівський аматорський театр «САД» став лауреатом Міжнародного фестивалю «Студентська коляда»

Четвер, 07 лютого 2019, 11:10
Студентський аматорський театр «САД», який діє при Центрі cтудентського капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, став лауреатом фестивалю «Студентська коляда».

31 січня 2019 р. у Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбувся IV Міжнародний фестиваль «Студентська коляда – 2019». У фестивалі взяли участь вокальні, інструментальні та театральні колективи із різних куточків України та закордону. Молодь прославляла народження Ісуса Христа та дарувала свою щиру коляду. Фестиваль присвячений відродженню, збереженню і розвитку української культури, утвердженню духовних і національних цінностей, поширенню духовно-культурних надбань нації. Театр «САД» виступив із новою постановкою вертепу та отримав диплом лауреата.

До слова, у час різдвяних свят молоді львівські аматори перебували на східних теренах України. Щоб донести радість народження Спасителя українським воїнам і мешканцям цього краю, їм довелося подолати майже три тисячі кілометрів та п’ятдесят дві години в потягах, не враховуючи довгих дистанцій в автобусі.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info


ПУБЛІКАЦІЇ

«Капітуляція – це імітація миру і зміна способу завдати ран нашому народу», – Блаженніший Святослав14 серпня

В інтерв'ю «Цензор.НЕТ» Глава УГКЦ Блаженніший Святослав розповів те, як Церква бере участь у житті українців сьогодні. Про зростаючу...

МЕДІА
Prev Next