АКТУАЛЬНО

Львівський центр студентського капеланства організував для студентів Weekend in English

Четвер, 14 лютого 2019, 11:17
Центр студентського капеланства, який діє у Львівській архиєпархії, організував для студентів Львова Weekend in English (Вихідні англійською). Тривали такі вихідні з 8 по 10 лютого в с. Береги.

Для того щоб почати спілкуватися англійською мовою, кожен повинен подолати багато різних перешкод. Найважливіша і найважча з них – це власний страх. Саме такою була мета вікенду: подолати бар’єр страху перед спілкуванням англійською.

Темою чергового міні-табору була «Байдужість». Студенти обговорювали байдужість у контексті різноманітних історичних подій, стосунків із близькими та шукали відповідь на питання: яку роль обрати в сьогоденні – спостерігача чи людини, яка здатна піти на ризик?

Програма була насиченою різними завданнями, що вимагали чималих зусиль і нестандартних рішень. Команда організаторів висловлює щиру подяку носіям мови Пилипу Гілберту та Метью Лашину за допомогу.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами  https://kapelanstvo.info


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 24-ту неділю по Зісланні Святого Духа23 листопада

Доступ до зцілення, доступ до священнослужителя, доступ до Святих Таїнств у Церкві є якраз тим моментом, коли Христос торкається, тому має...

МЕДІА
Prev Next