АКТУАЛЬНО

Львів’ян закликають відвідати благодійні крамниці спільноти «Оселя», щоб допомогти безпритульним

Вівторок, 26 травня 2020, 13:18
Благодійні крамнички спільноти «Емаус Оселя» знову відкриваються після карантину. Крамниці працюватимуть, дотримуючись рекомендацій Львівської міськради.

Про це інформує видання «Твоє місто». Вхід можливий лише в масках, із дотриманням дистанції. У приміщенні може перебувати не більше від однієї людини на десять квадратних метрів. Працівникам двічі на день вимірюватимуть температуру і вестимуть журнал здоров’я. Біля входу будуть дезінфектори.

Виручка з магазинів «Емаус Оселя» скерована на забезпечення існування спільноти та допомогу потребуючим людям. Такі крамнички також є місцем зустрічі, взаємодопомоги і солідарності для людей. «Це не секонд-хенд і не звичайні магазини, а місце зустрічі представників різних верств населення, де можна віддати, придбати чи отримати речі безкоштовно, поспілкуватися, знайти щось унікальне для колекцій і відчути сутність добра», – каже заступниця голови ради Спільноти взаємодопомоги «Оселя» Наталя Саноцька.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://velychlviv.com


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next