АКТУАЛЬНО

Львів’ян запрошують приготувати подарунки до Миколая для самотніх літніх людей

Середа, 02 грудня 2020, 12:29
Про це повідомили волонтери «Майстерні милосердя», яка діє при Патріаршій Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я. Подарунки передадуть у Львівський геріатричний пансіонат, де проживають триста самотніх людей.

«Ми вже розпочали підготовку подарунків до свята Миколая і дуже потребуємо вашої допомоги солодощами, мандаринками, яблуками, апельсинками, шкарпетками, які потрібні будуть до 15-16 грудня (усі деталі за тел.0504173560). Або дуже сердечно просимо вас допомогти коштами за номером картки Приват 5168 7554 1863 2598 на ім‘я Карвацька Іванна (сестра Севастіяна Карвацька). Просимо вказувати у призначенні платежу – на подарунки будинок престарілих. Милосердя і доброта, любов до ближнього особливо відчувається в передчутті Різдвяного дива, це час, коли треба зупинитись, пороздумувати, зробити добрі справи. Нехай вас усіх благословить Господь! Здоров’я вам міцного! Нехай добро добром вернеться!», – заохочує до співпраці координатор «Майстерні милосердя», Мирослава Полець.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://velychlviv.com

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Вторгнення в Україну може спричинити світову катастрофу»22 квітня

Зважаючи на посилену напругу, на наступний день після заклику Папи Франциска до миру на Cході України Блаженніший Святослав, Глава і Отець...

МЕДІА
Prev Next