АКТУАЛЬНО

«Люди, які шукають їжу у смітниках, – виклик для мене і кожного», – священник Бучацької єпархії Андрій Лемчук

Четвер, 19 листопада 2020, 09:21
При катедральному соборі Верховних апостолів Петра і Павла в м. Чорткові Бучацької єпархії розпочалася акція «Нагодуй бідного».

«Заклик нагодувати бідного, якщо дивитися глибше, означає не тільки допомогти справитися людині з матеріальними, побутовими, щоденними проблемами, а й зауважити потребу людини у спілкуванні, у родинних, братерських, християнських відносинах. Це значить створити умови, щоб ті люди, які щось шукають у смітниках нашого міста, не просто були один чи два рази ситі, а й могли знайти в нашому храмі, у парафіяльних спільнотах, у спілкуванні з нашими волонтерами цікавість до життя, почуття власної гідності, і що вони теж є улюбленими синами і доньками Небесного Отця. Думаю, що це є виклик для мене, для кожного з нас – християн ХХІ століття. Ми маємо глибше думати, що з цим робити», – каже парох храму о. Андрій Лемчук

Порадившись з активними парафіянами, вирішили не тільки у храмі робити збірку продуктів, а наперед домовившись із власниками кількох магазинів м. Чорткова розмістити біля каси столики з оголошенням про збір продуктів для бідних. Охочі допомогти зможуть відразу в магазині, оплативши товар, поставити щось для потребуючих: чи консерву, чи пляшку олії, чи пачку рису, гречки, цукру, муки, макаронів тощо. Молодь парафії періодично буде це забирати і приносити до храму. Волонтери будуть формувати пакети допомоги і налагоджувати контакти саме з тими людьми, які шукають їжу у смітниках.

«Звісно, якщо це алкоголіки, то процес буде довший і непростий, але і ці люди не є в безнадійній ситуації. Господь продовжує шукати і таких заблуканих, він і за них помер, просто до них буде інший підхід», – запевняють організатори акції.

Поки що парафіяни собору уже отримали згоду про співпрацю від власників трьох магазинів міста.

«Запрошуємо жителів та гостей м. Чорткова бути щедрим у милостині, бо сам Господь каже: «Що ви зробили одному з цих найменших, те мені зробили (Мт. 25, 40)». Маємо добру нагоду у час пандемії короновірусу засвідчити своє правдиве християнство, ставлення до ближнього та розуміння важливості вічного спасіння власної душі. Наперед щиро вдячний кожному, хто зі свого кошика щось та й покладе до столу бідного. Нехай Господь вас щедро благословить і віддасть вам всотеро», – заохотив о. Андрій.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://www.buchacheparchy.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Padre bike, чи незвичайна відпустка звичайного священника22 червня

Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з греко-католицьким священником із Саскатуну (Канада), військовим капеланом отцем Іваном Нагачевським....

МЕДІА
Prev Next