АКТУАЛЬНО

Місію «Рахиль» презентували на Волині

Середа, 20 березня 2019, 12:08
14 березня 2019 року з благословення владики Йосафата Говери у Луцькому екзархаті в м. Радивилів, у храмі Преображення Господнього, та в м. Дубно, у храмі Вознесіння Господнього, диякон Олександр Іванко та пані Алла презентували програму Місії «Рахиль».

Ця місія має на меті супроводжувати людину на шляху до зцілення через подолання смутку за втраченою дитиною, відновлення відносин з Богом і поєднання з Церквою через Святе Таїнство Покаяння. Священики відіграють головну роль у цій Місії, оскільки забезпечують духовну опіку через здійснення сповіді і постійний духовний супровід. Також Місія «Рахиль» організовує додаткові корисні та цікаві програми: групи підтримки, молитовні заходи та реколекції.

Завданням Церкви є захищати життя від моменту зачаття до природної смерті. Втрата ненародженої дитини ніяк не може минути безслідно, адже  зачіпає як фізично-психічні, так  і духовно-моральні аспекти і впливає на подальшу якість життя. Саме через місію «Рахиль», яка є мережею фахівців (священиків, монахинь, психологів, психотерапевтів, медкапеланів, волонтерів), що пройшли спеціальне навчання, є можливість забезпечити якісну духовно-психологічну опіку особам, які зіштовхнулися з проблемою втрати ненародженої дитини.

Диякон Олександр Іванко представив на зустрічі  молитовник «Богородице, захисти життя» для зцілення душевних ран після втрати дитини до народження. По завершені презентації відбулася молитва за зцілення болісних ран батьків, які втратили дітей до народження.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://lutsk-ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next