Магістри з Data Science УКУ вибороли призові місця на міжнародному конкурсі в Канаді
П'ятниця, 14 грудня 2018, 11:35 Дві команди магістерської програми Data Science факультету прикладних наук УКУ посіли призові місця на міжнародному змаганні з інновацій Queen’s International Innovation Challenge.
-
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- У Києві відбудеться міжнародна наукова конференція «”Львівський собор” 1946 року: історичні обставини та сучасні оцінки»
- Медикам – про соцмережі: УКУ провів спільний курс з Дитячим фондом ООН
- Живе у своїх віршах: студенти УКУ провели вечір пам’яті Богдана Сольчаника
На змаганнях, у яких команди посіли друге та третє місце, розробляють проекти, які покликані вирішити проблеми у різноманітних сферах людського життя. Цього року вони були присвячені розумним містам та міській інфраструктурі.
Одна з команд магістрів запропонувала проект щодо покращення міської безпеки за допомогою мікрофонів. «Ми створили систему, яка допомагає визначати різні типи звуків у містах. Система здатна визначати постріли, крики та звуки аварій, локалізовувати їх та сповіщати поліцію. Втілити таку систему доволі важко, оскільки для цього потрібна інфраструктура. Тому ми використовували програми для збирання даних з гаджетів, що мають доступ до Інтернету», — розповідає студент програми Data Science Вадим Коршунов.
Інша команда розробила програму, що аналізує дані мікроклімату і дає рекомендації щодо вирощування овочів у місті. «Ми дізналися, що в Торонто нестача свіжої городини — одна із актуальних проблем міста і спробували це вирішити. Наша команда збирала різноманітні дані, які б дозволили прогнозувати, чи можна розміщувати на дахах будинків ферми для вирощування овочів. Програма збирала безліч інформації: геолокацію будинків, погоду, якість повітря та давала рекомендації. Наш проект можна реалізувати у будь-якій країні, оскільки програма збирає дані з ip-адрес для будь-якого місця», — каже студент програми Data Science Дмитро Глушко.
Програмісти створили прототипні проекти, які у майбутньому можна буде реалізувати.
«Основне питання у тому, наскільки певна країна готова до змін і чи готовий бізнес інвестувати у це. У Канаді ми зустрічалися із дуже активними діаспорянами, які працюють в IT та часто приїжджають в Україну. Вони були зацікавлені у наших проектах, тому їх можна буде долучити до їх реалізації», — розповідає студент програми Data Science Антон Щербина.
Змагання вже вчетверте проходять в університеті Queen’s у Торонто. Команди програмістів із УКУ беруть участь у них третій рік поспіль. Цьогоріч з ними змагалися студенти з 14 країн, серед яких США, Австралія, Канада, Китай, Німеччина.
Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ucu.edu.ua
- У 2021 році УГКЦ спогадуватиме події Львівського «собору», який розпочав процес її насильної ліквідації в СРСР, в 75-ту річницю його проведення01 березня
- Професійний центр святого Івана Боско відвідав заступник міністра освіти і науки України 01 березня
- Команда ПМВ провела одноденний місійний спецкурс для вихованців Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ01 березня
- Отці Згромадження Воплоченого Слова провели традиційний молодіжний зимовий табір «Драгобрат»01 березня
- У центрі Києва відкриють виставку про насильну ліквідацію УГКЦ, репресії та особливості виживання в умовах підпілля01 березня

Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю про блудного сина01 березня
Нехай Великий піст буде для кожного з нас часом покаяння і навернення, плодом якого стане радість зустрічі, обіймів Бога Отця. Сьогодні на...
-
«Для злочинців, грішників і тих, які не шукають правди, другий прихід Христа буде страшним судом», – Блаженніший Святослав у катехизі
-
У Львові оцифровують фонди митрополита Андрея Шептицького
-
«Завдання ініціативи "Вервиця єднає" – спільна щоденна молитва вірних УГКЦ у всьому світі», – о. Ігор Яців
-
«Віра у воскресіння Ісуса Христа є необхідною умовою спасіння людини», – Блаженніший Святослав у катехизі
-
«Прощання з колядою» провели в Українській парафії святих Сергія і Вакха у Римі
-
Курси «Дар життя»: говоримо про батьківство у Бозі і наповнення його Духом Святим
-
«Важливо не піддаватися ні скепсису, ні страху», – фахівці Шпиталю Шептицького про COVID-19
-
У Парижі провели Собор єпархії Cвятого Володимира Великого «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ в коронавірусному світі»
-
«Карантин – лакмусовий папірець: він виявив проблеми, визнання яких ми старанно уникали», – психолог Лідія Кондратик
-
Життя у вірі та жертовність були фундаментом служіння Блаженнішого Любомира Гузара
-
Глава УГКЦ: «Мій дідусь завжди казав, що треба шукати в житті те, що ні вогонь не спалить, ані злодій не вкраде. Тому нас вчили вірити в Бога»
-
Про Блаженнішого Любомира говорили у програмі «Добра розмова»
-
«Мудреці бачили людську природу Христа, але вклонялися Йому як живому предвічному Богові», – Глава УГКЦ у катехизі
-
«Чи нам болить теперішній стан роз’єднання?» – владика Богдан Дзюрах під час молитви за єдність християн
-
«Велике свято – це літургійний спомин про велику подію, переживання її щоразу по-новому», – богослов Максим Тимо