АКТУАЛЬНО

Мальтійська Служба Допомоги отримала рятувальне та навчальне обладнання від друзів з Польщі

П'ятниця, 15 травня 2015, 14:59
14 травня до Івано-Франківська доставлено вантаж рятувального та навчального обладнання для Мальтійської Служби Допомоги в Україні. Його загальна вартість сягає понад 154 000 злотих (877 000 грн). Долучилися до цього волонтери варшавського відділу Мальтійської Служби Медичної та Мальтійської Служби Допомоги з Івано-Франківська.

Завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Польщі в рамках програми Польська Допомога Фундація Мальтійська Служба Медична придбала і передала до України 20 рятувальних рюкзаків, 40 касок із ліхтариками, 10 рятувальних дощок, 10 шин Крамера, 20 особистих аптечок, захисні окуляри, стетоскопи, рятувальні ноші тощо. Мальтійці України отримали також навчальне обладнання для Києва, Львова та Івано-Франківська: 3 манекени для реанімації з можливістю під’єднання до комп’ютера, 3 навчальні манекени, 3 манекени немовлят, 3 навчальні дефібрилятори AED, а також 3 набори до імітації ран. В наступному вантажі будуть рації та 40 комплектів рятувального одягу.

«Радію, що можемо допомогти нашим друзям з України розвивати структуру волонтерських рятувальних служб. Речі, які зараз висилаємо з Варшави, є обладнанням найвищого ґатунку. Вони служитимуть багато років», - каже Рафал Краєвский, комендант відділу МСМ у Варшаві.

Обладнання буде використане для навчання волонтерів на Україні. Навчальна програма включає курс Кваліфікованої Першої Допомоги з елементами тактичної медицини. В Івано-Франківську воно стартує 28 травня. Заняття проводитиме Маріуш Завада – медичний рятувальник і комендант відділу Мальтійської Служби Медичної в Кентах – разом з Мар’яною Барчук – волонтером Мальтійської Служби Допомоги в Івано-Франківську.

Повідомив Роман Яручик

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Браян (Байда): «Молодь прагне святості, яка є першим покликанням»22 жовтня

Владика Браян (Байда) в інтерв’ю для VaticanNews розповів про те, як відбувається Синод Єпископів, присвячений молоді, вказав на основні...

МЕДІА
Prev Next