АКТУАЛЬНО

Мальтійська Служба Допомоги підбила підсумки акції «Святий Миколай іде до сиріт»

П'ятниця, 29 грудня 2017, 12:46
Уже багато років поспіль напередодні свята Миколая в Івано-Франківську Мальтійська Служба Допомоги з благословення Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківського Володимира (Війтишина) організовує акцію «Святий Миколай іде до сиріт», мета якої – допомогти Святому Миколаю завітати туди, де його найбільше потребують, у дитячі будинки Івано-Франківська та області.

Помічниками Святого Миколая в акції є сотні волонтерів та понад чотири тисячі жертводавців і доброчинців.

Цього року Святий Миколай знову подарував багато радості для 2783 вихованців 27 сирітських та інтернатних закладів міста й області, яким привіз омріяні подарунки за їхніми листами. Щороку кожна з груп мальтійської молоді готує сценку, наприкінці якої Святий Миколай разом з ангелами дають кожній дитині особисто подарунок. Після вручення волонтери разом з дітьми розпаковують пакунки. Учасниця акції  Анастасія Гуляй каже: «Чарівний блиск у дитячих очах, такий особливий, такий казковий та різдвяний, можна побачити лише один-єдиний раз – на свято Миколая, коли Чудотворець дарує бажані подарунки.»

Загалом завдяки жертводавцям - приватним особам, родинам, учням та студентам, підприємцям, керівникам та колективам підприємств, було зібрано 794 616.03 гривень. На решту коштів у час Різдвяних свят буде придбано та передано школам-інтернатам і дитячим будинкам навчальне, спортивне, господарське та реабілітаційне обладнання, побутові прилади та інші речі першої необхідності, а також буде реалізовано програму соціальної реабілітації дітей-сиріт в школах-інтернатах протягом 2018 року.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.malteser.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

УГКЦ в Естонії та Фінляндії: Церква як серце України08 квітня

Українська Греко-Католицька Церква Матері Божої Троєручиці розташована у стародавній частині Таллінна у середньовічній будівлі....

МЕДІА
Prev Next