АКТУАЛЬНО

Мальтійська служба допомоги розпочинає реалізацію проєкту «Збільшення можливостей самодопомоги громад та їхньої опірності у надзвичайних ситуаціях»

Середа, 17 лютого 2021, 11:07
Основною метою проєкту є популяризація принципів волонтерства, активізація волонтерських рухів в Україні, розбудова системи рятувальництва МСД задля якісних змін в місцевих громадах та для кваліфікованого реагування в кризових ситуаціях.

Проєкт передбачає:

- Навчання з першої допомоги (BLS). Програма та сертифікати європейського зразка.
- Розвиток медичного рятувального напряму:
підвищення кваліфікації волонтерів-рятувальників та збільшення потенціалу МСД для здійснення рятувальних заходів.
- Розвиток волонтаріату соціальної сфери:
залучення молоді до соціальної діяльності БО та ГО (участі у благодійних заходах, масових заходах тощо), підтримки діяльності рятувальників за настання надзвичайних ситуацій, серед іншого - розкладання наметового містечка, організація харчування, праця  на польовій кухні тощо.
- Розвиток напряму Community Volunteer:
розвиток та активізація громадянського суспільства. Визначення потреб і проблем локальних громад, пошук шляхів їх вирішення. Захист прав та інтересів громади. Самоорганізація, розбудова здорової громади. Підготовка, планування та реалізація проєктів задля якісних змін.

Цільові групи – це мальтійські волонтери, громади, інші волонтерські організації, зацікавлені у волонтерському русі особи.

Вимоги до кандидата:
- Міжнародна сертифікація за освітнім рівнем магістр в країнах EU.
- Успішний досвід роботи в галузі не менше п’ятнадцяти років.
- Глибокі знання та розуміння європейського та українського законодавства у сфері цивільного захисту.
- Досвід волонтерства не менше десяти років.
- Досвід викладацької роботи не менше десяти років з групами слухачів (студентів) або тренерської діяльності.
- Ретельність, відповідальність, креативність.

За додатковою інформацією можна звернутися на malteser@ukr.net або за телефоном 0503382333. Контактна особа – Леся Гунчак.
Термін подачі пропозицій до 10 березня 2021р.

Проєкт реалізується за підтримки фонду Реновабіс – акція солідарності німецьких католиків з населенням Центральної і Східної Європи.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://www.malteser.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next