АКТУАЛЬНО

Мальтійська служба допомоги закінчила акцію «Допомога найбільш вразливим в часі карантину»

Вівторок, 11 серпня 2020, 10:16
У кінці червня мальтійські волонтери Івано-Франківська пакували продуктову допомогу для понад 600 потребуючих міста й області, яку забезпечили щедрі жертводавці. Ці пакунки містили: крупу, олію, борошно, консерви та інші продукти першої необхідності. А цими днями волонтери вже закінчують доставку продуктових пакунків.

Понад 600 потребуючих, продуктів на суму понад 400 тис. гривень, загальною вагою понад 10 тон, сотні щедрих жертводавців, десятки волонтерів, тисячі кілометрів і понад пів тисячі усмішок задоволених бенефіціарів та волонтерів  – все це об’єднало небайдужих в ініціативі «Допомога найбільш вразливим в часі карантину», яка має на меті підтримати тих, хто залишився сам на сам зі страшною загрозою в цей час, час карантину, поширення COVID-19.

Позаду – величезна логістична праця мальтійських волонтерів із сортування, пакування, розвезення, передачі та документування цієї допомоги, створення мережі жертводавців і партнерів, які формували ініціативу.   

Враженнями ділиться з нами волонтер МСД Вікторія Шульга :

«Під час цих поїздок ми відчули себе справжніми літніми Миколаями. Ми давно звикли, що будь-яке місце можна легко знайти за допомогою гугл карт, але це не працює там, де навіть мережа ловить дуже слабо. І в цей момент ти відчуваєш усю підтримку жителів сіл, котрих ти зустрічаєш дорогою і котрі так щиро та натхненно хочуть тобі допомогти знайти потрібну домівку. А в кожному домі нас чекали і виглядали з самого ранку. Якщо в домі були діти, то вони бігли нам назустріч, незважаючи на калюжі та багнюку. І в такі моменти відчуваєш, що карантин – це справді не ізоляція, якщо всі разом долучаються до хороших справ. Неважливо, чи в більшому місті, чи в маленькому далекому селі без дороги – ніхто не повинен відчувати себе самотнім і забутим».

Мальтійська служба допомоги майже 30 років опікується тими, для кого залишатися вдома – це не тимчасове явище, а спосіб життя. Ці люди ізольовані через вік, хвороби, прикутість до ліжка. Саме в цей час, час карантину, поширення COVID-19, особливо небезпечного для людей похилого віку, так важливо підтримати старших та найбільш потребуючих людей, які залишилися сам на сам зі страшною загрозою.

Ініціативу «Допомога найбільш вразливим в часі карантину» реалізує благодійна організація Мальтійська служба допомоги за підтримки численних жертводавців з України та з-за кордону, благодійної організації «Тепле місто» (Teple Misto) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Пресслужба Мальтійської служби допомоги

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 25-ту неділю після Зіслання Святого Духа30 листопада

У 25-ту неділю після Зіслання Святого Духа на Літургії читається євангельський уривок про милосердного самарянина (Лк. 10, 25-37). Нижче...

МЕДІА
Prev Next