АКТУАЛЬНО

Мальтійський проект до Світового дня молоді

Четвер, 17 серпня 2017, 10:31
Від 8 до 13 серпня в Івано-Франківську відбувався пілотний проект, присвячений Дню молоді. Його зініціювала Мальтійська міжнародна молодіжна мережа. Цим проектом молоді мальтійці з дев'яти країн (Албанія, Литви, Польщі, Німеччини Угорщини, Румунії, Словаччини, України та Чехії) привертали увагу людства до сучасних молодіжних проблем, починаючи від браку нормального живого спілкування, що часто є однією з причин молодіжного булінгу.

«Усе більше молодих людей закривається в собі, бо не має кому довіритися, бо часто його/її погляди відрізняються від усталених стереотипів, що одночасно може й одразу стати причиною булінгу. Тому ми вирішили, що цього року святкуватимемо Міжнародний день молоді звертаючи увагу суспільства на проблему «молодіжного булінгу», - кажуть організатори заходу.

За допомогою різноманітних акцій молоді мальтійці не тільки привертали увагу до цих проблем, а й усі разом шукали шляхи їх вирішення. 8-9 серпня на вулицях міста вони провели так званий  секретний соціальний експеримент – театралізоване дійство, в якому актори розігрували типову ситуацію з молодіжного булінгу.  10 серпня влаштували живе спілкування з Мальтійським капеланом за межами церкви. «У сучасному онлайн-світі нам дуже часто бракує звичайного нормального людського спілкування, усе рідше ми хочемо відкриватися для когось, а як і приходить таке бажання – то все важче стає знайти людину, яка вміє просто вислухати», – зізнаються молоді люди. Тому мальтійці запропонували один із альтернативних способів вирішення цієї проблем : на вічевому майдані Івано-Франківська стояв Мальтійський намет, де капелан МСД отець Андрій Заліський спілкувався з кожним охочим.

І завершився молодіжний проект 13 серпня підсумковою конференцією в Urban Space. На ній організатори намагалися ще раз  звернути увагу на проблему молодіжного булінгу, познайомити з цим явищем, розказати, як із ним боротися і запропонувати шляхи виходу зі складної ситуації. Підсумовували висновки психолог пані Надія та капелан МСД отець Андрій Заліський.

Також на конференції були присутні актори, які щиро поділилися своїми враженнями від участі в соціальному експерименті. Загалом усі дійшли висновку, що такі заходи слід проводити частіше.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами malteser.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

УГКЦ в Естонії та Фінляндії: Церква як серце України08 квітня

Українська Греко-Католицька Церква Матері Божої Троєручиці розташована у стародавній частині Таллінна у середньовічній будівлі....

МЕДІА
Prev Next