АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав висловив співчуття владиці Михайлові Бубнію з приводу смерті його матері

Вівторок, 22 червня 2021, 20:08
Мама – це найдорожча особа для кожного з нас. Вона дає нам життя, частину себе. Ми настільки з’єднані з нею невидимими узами, що, коли вони обриваються, відчуваємо неймовірний біль і самотність. Проте, як віруючі люди, ми втішаємо себе думкою, що близька людина не покинула нас назавжди, а через смерть, що для нас є пасхою, переставилася до вічного радісного життя зі своїм Творцем і у вічності ми з нею зустрінемося.

Такими словами висловив своє співчуття владиці Михайлові Бубнію, екзарху Одеському, з приводу смерті його мами, Параскевії, Блаженніший Святослав, Глава Української Греко-Католицької Церкви.

Предстоятель УГКЦ зазначає, що за свідченням багатьох людей мама владики Михайла була дуже світлою і радісною особистістю, яка переживала глибоку віру у Воскреслого Христа.

«Ми дякуємо Богові, що пані Параскевія належно виховала свого сина, який, стоячи при Господньому престолі, буде сьогодні молитися за упокій її душі і прощення гріхів. Хіба можна бажати собі більшої ласки? Хай Господь зарахує їй всі її старання і, вислухавши ваші синівські молитви, прийме її до свого Небесного Царства», – написав Блаженніший Святослав.

Він запевнив владику, що молиться про Боже милосердя для новопреставленої раби Божої Параскеви. «Віддаємо душу покійної в руки безмежного Божого милосердя та з вірою промовляємо: «Несказанної слави Твоєї сподоби, Христе, ту, що до Тебе переставилася, де є житло тих, які веселяться, і голос чистої радості», – попросив Глава УГКЦ.

Як ми повідомляли, 22 червня 2021 року, на 89-му році життя після важкої хвороби переставилася до вічності Параскевія Бубній, мати владики Михайла, екзарха Одеського.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Заява ВРЦіРО щодо необхідності захисту традиційних сімейних цінностей українського народу15 вересня

Ми відчуваємо біль у серцях багатьох вірних синів і дочок України і просимо засвідчити свої переконання в найбільш відповідний і...

МЕДІА
Prev Next