АКТУАЛЬНО

Майстер-клас з писанкарства провели для військових та їхніх дітей

Середа, 04 квітня 2018, 14:44
Напередодні Христового Воскресіння в Західному територіальному управлінні Військової служби правопорядку Збройних сил України для дітей військовослужбовців провели майстер-клас із писанкарства.

Захід реалізував капелан цього військового закладу о. Всеволод Семененко, священнослужитель Гарнізонного храму Петра і Павла УГКЦ, у співпраці з начальником 58-го Будинку офіцерів полковником Віталієм Провозіним та майстринeю народної творчості України Іриною Гнилякeвич.

Понад 20 дітей та військовослужбовців строкової військової служби отримали практичні навички з розпису писанок за українськими народними мотивами.

Фарби, віск, писачки в руках дітей перетворювали курячі яйці на справжні витвори мистецтва, в яких відображалися індивідуальні особливості творчості дітей. Учасниками майстер-класу були також батьки, які разом із дітьми активно залучалися до процесу створення писанок.

Завершальним акордом заходу став солодкий стіл з армійським чаєм та львівськими смаколиками.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kapelanstvo.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина вирішує усунути Бога, Він з повагою ставиться до її вибору, але тоді вона залишається сама»: думки Глава УГКЦ про секуляризацію18 березня

Як раніше повідомлялося, нещодавно відбулася презентація книжки «Діялог лікує рани» Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Книжка...

МЕДІА
Prev Next