АКТУАЛЬНО

Майстер-клас з писанкарства провели для військових та їхніх дітей

Середа, 04 квітня 2018, 14:44
Напередодні Христового Воскресіння в Західному територіальному управлінні Військової служби правопорядку Збройних сил України для дітей військовослужбовців провели майстер-клас із писанкарства.

Захід реалізував капелан цього військового закладу о. Всеволод Семененко, священнослужитель Гарнізонного храму Петра і Павла УГКЦ, у співпраці з начальником 58-го Будинку офіцерів полковником Віталієм Провозіним та майстринeю народної творчості України Іриною Гнилякeвич.

Понад 20 дітей та військовослужбовців строкової військової служби отримали практичні навички з розпису писанок за українськими народними мотивами.

Фарби, віск, писачки в руках дітей перетворювали курячі яйці на справжні витвори мистецтва, в яких відображалися індивідуальні особливості творчості дітей. Учасниками майстер-класу були також батьки, які разом із дітьми активно залучалися до процесу створення писанок.

Завершальним акордом заходу став солодкий стіл з армійським чаєм та львівськими смаколиками.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kapelanstvo.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next