АКТУАЛЬНО

Майже шістсот потребуючих львів’ян мали Різдвяний обід у церкві Покрови Пресвятої Богородиці

Четвер, 10 січня 2019, 11:40
7 січня, у день Різдва Христового, у церкві Покрови Пресвятої Богородиці відбувся великий Різдвяний обід для бідних і безхатченків. Його організувала мирянська Спільнота святого Егідія та парафіяни храму.

Такі заходи для нужденних у Львові проводять ще з 2006 року й цього року за святковим столом зібралося близько 600 осіб. На цій святковій різдвяній трапезі також побували Єпископ-помічник Львівської архиєпархії Володимир Ґруца та міський голова Львова Андрій Садовий.

«Така філософія дійства, адже Ісус народився як убогий, як біженець і як людина без дому, тому бідні є у самому серці Церкви і центрі Різдва Христового. Зустріч із ними – це реальна зустріч з новонародженим Дитям, яке приходить до нас у бідних та потребуючих людях», – зазначають організатори.

Варто зауважити, що Спільнота святого Егідія провела різдвяні обіди для бідних у трьох містах України – Києві, Львові та Івано-Франківську. У світі такі почастунки на Різдво проводять ще з 1982 року. Цього разу святкові трапези відбулися у 77 країнах. За святковими столами зібралося понад 240 тисяч людей.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://sdbua.net


ПУБЛІКАЦІЇ

Молитва слухання: як молитися зі Святим Письмом?11 липня

У дев’ятому випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Отець і Глава УГКЦ запропонував глядачам роздумати над...

МЕДІА
Prev Next