АКТУАЛЬНО

Майже сто молодих людей із Прикарпаття розпочали паломництво на зустріч Тезе-2019 до Мадрида

Понеділок, 24 грудня 2018, 12:25
У неділю, 23 грудня 2018 року, розпочалася подорож 98 молодих людей з Прикарпаття для участі в новорічній європейській християнській зустрічі молоді Тезе-2019, яка цього року пройде у Мадриді (Іспанія). Таке паломництво організувала Молодіжна комісія Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Керівниками групи є священики Молодіжної комісії о. Іван Сас, о. Михайло Віхоть та о. Арсен Панчак. Виїхавши з Івано-Франківська, група завітала до с. Насташине Галицького району Івано-Франківської області, де взяла участь у Архиєрейській Божественній Літургії, яку очолив Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ Володимир Війтишин.

Після завершення урочистого богослужіння владика Володимир благословив прочан на щасливу дорогу та окропив усіх освяченою водою.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next