АКТУАЛЬНО

Медіа-моніторинг церковних медіа став темою семінару для прес-секретарів єпархій УГКЦ

П'ятниця, 28 листопада 2008, 21:57
Семінар на тему "Медіа-моніторинг – інструмент для відслідковування ефективності комунікацій" 26 листопада 2008 року зібрав у Стрию прес-секретарів єпархій та церковних установ УГКЦ в Україні.
Семінар на тему "Медіа-моніторинг – інструмент для відслідковування ефективності комунікацій" 26 листопада 2008 року зібрав у Стрию прес-секретарів єпархій та церковних установ УГКЦ в Україні. Спеціалісти консалтингової компанії pro.mova представили технологію поетапного проведення медіа-моніторингу. Це було зроблено тому, що працівники церковних прес-служб найближчим часом долучаться до проведення аналізу медіа активності УГКЦ та вироблять комунікаційну стратегію Церкви на найближчі роки. Семінар провели Вікторія Бринза, керівник аналітичного напрямку компанії pro.mova, та Олег Розвадовський, аналітик цієї ж компанії. Тематика тренінгу стосувалася визначення показника ефективності роботи церковних прес-служб, особливостей моніторингу глобальних та нових медіа і етапів проведення аналітичного моніторингу медіа. Учасників семінару привітав Владика Юліян (Ґбур), який очолює Митрополичу комісію соціальної комунікації УГКЦ. Консалтингова компанія pro.mova є експертом у сфері зв’язків з громадськістю (PR). Її  послугами користуються лідери українського PR-ринку. Спеціалісти компанії розробляють навчальні продукти та рішення, якими пізніше користуються лідери українського та міжнародного PR ринку, забезпечують ефективні інтернет-комунікації та керують веб-проектами, а також консультують щодо медійних інновацій (Web 2.0: корпоративні блоги, соціальні мережі, подкасти). Очолює компанію, що має свої офіси у Києві та Львові,  Євген Глібовицький.

о. Павло Худ
керівник Прес-служби Стрийської єпархії

http://stryi.ugcc.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=728&Itemid=30
ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 22-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи17 вересня

З 12 по 14 вересня в Українській папській колегії святого Йосафата в Римі відбулася щорічна Зустріч східних католицьких єпископів Європи....

МЕДІА
Prev Next