АКТУАЛЬНО

Медичні капелани Івано-Франківської архиєпархії узгодили діяльність під час карантину

Понеділок, 27 квітня 2020, 10:41
Незважаючи на поширення коронавірусу COVID-19 та обмежувальних заходів під час карантину, медичні капелани Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ продовжують шукати шляхи для здійснення покликання і служби Церкви на користь хворих. Так, медичні капелани Івано-Франківської архиєпархії провели Zoom-конференцію.

У ході розмови кожен із душпастирів поділився досвідом служіння в умовах карантину, звернувши увагу як на нові виклики, так і на можливості.

На завершення учасники конференції погодили розробити текст оголошення, які розмістити в усіх відділеннях медзакладів, про можливість отримати повний відпуст, що його надала, з благословення Папи, Апостольська пенітенціарія. Цей інформаційний бюлетень стане в пригоді не тільки хворим, але й лікарям, які хотіли б приступити до Таїнства Покаяння. В ньому також обов'язково буде вказаний номер телефону відповідального капелана для можливості душпастирської розмови.

«Однією із проблем пандемії є стигматизація суспільства, де хворі на COVID19 залишаються на марґінесі, часто почуваються відкиненими», - каже голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ о. Ярослав Рохман.

Тому під час онлайн-конференції капелани висловили свої бачення, як подолати зазначені негативні прояви.

З метою кращої координації служіння медичних капеланів зустрічі в режимі онлайн вирішили проводити щотижнево.

Пригадуємо, що на сьогодні в Івано-Франківській архиєпархії служать тридцять п’ять медичних капеланів, які душпастирюють в тридцяти восьми медустановах. 

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан, в проєкті «Сім штрихів до портрету» 21 жовтня

Вона наш погляд повертає, насамперед, до родинного коріння Блаженнішого Любомира - Духовного Батька України, кажучи, що Він "походить із...

МЕДІА
Prev Next