АКТУАЛЬНО

Медики м. Долини провели паломництво до Борислава

Вівторок, 29 березня 2016, 10:15
У суботу, 26 березня, долинські медики організувалися в паломницьку поїздку до м. Борислава, церкви Святої Анни, що на Львівщині, де знаходяться близько тисячі мощів святих. Ініціативу проявили працівники реанімаційного відділення, які вже не вперше беруть участь у подібних духовних акціях. До них, звичайно, долучилися й інші працівники лікарні.

Поїздка розпочалася відвіданням каплиці Святого Андрія Первозванного в м. Долина, де в той час перебували мощі св. Івана Павла ІІ та Вишгородська ікона Богородиці. Опісля персонал разом із капеланом лікарні о. Ігорем, якого запросили до свого паломництва, помолилися за щасливу поїздку та про заступництво в ній папи «мандрівника» св. Івана Павла ІІ, мощі якого щойно відвідали.

Прибувши в м. Борислав, прочани приступили до святих таїнств Сповіді та Євхаристії, а по закінченні Літургії до таїнства Соборування, яке за традицією Східної Церкви можна отримати у важкій хворобі або не важко хворіючи один раз на рік під час Великого посту.

Опісля настоятель храму о. Роман Василів розповідав свідчення людей, які зцілилися за посередництвом святих, мощі яких знаходяться в цьому храмі, та про святих, які є помічниками у конкретних потребах: наприклад св. Антоній Падевський, до якого моляться при згубі якоїсь речі, чи св. Спиридон, який допомагає у пошуку роботи і десятки інших. По закінченні прочани відвідали парафіяльну їдальню, де підкріпили вже своє тіло. Черпнувши з криниці духовного здоров’я, паломники щасливо повернулися додому, щоб ділитися цим здоров’ям з іншими.

о. Ігор Ліпчанський,
капелан лікарень м. Долини

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Вознесіння Господнього11 червня

У це свято розпочинається десять днів очікування приходу Святого Духа, силою якого здійснюватиметься проповідь, місія, спасенна дія Бога...

МЕДІА
Prev Next