АКТУАЛЬНО

Методологічні засади служіння глухим в Церкві

Четвер, 28 жовтня 2010, 10:17
Вийшло у світ видання під назвою “Жестова мова і сучасність. Збірник наукових праць”. Видання стало можливим завдяки кропіткій праці Центру душпастирства осіб з вадами слуху “Надія” УГКЦ спільно зі спеціалістами Лабораторії жестової мови Інституту спеціальної педагогіки НПАН України (м.Київ). Рішення Вченої ради Інституту дозволило започаткувати в цьому авторитетному виданні розділ під назвою “Богословські аспекти життя глухої людини”. Наразі розділ складається з чотирьох статей, акцент в яких поставлено на пасторальному, біблійному і освітньому характері служіння глухим у Церкві.
Вийшло у світ видання під назвою “Жестова мова і сучасність. Збірник наукових праць”. Видання стало можливим завдяки кропіткій праці Центру душпастирства осіб з вадами слуху “Надія” УГКЦ спільно зі спеціалістами Лабораторії жестової мови Інституту спеціальної педагогіки НПАН України (м.Київ). Рішення Вченої ради Інституту дозволило започаткувати в цьому авторитетному виданні розділ під назвою “Богословські аспекти життя глухої людини”. Наразі розділ складається з чотирьох статей, акцент в яких поставлено на пасторальному, біблійному і освітньому характері служіння глухим у Церкві. “Розвиток пасторальної праці для глухих в УГКЦ потребує сучасних підходів і якісних досліджень для пошуку механізмів у Церкві для формування комунікативної компетенції серед тих, хто не чує. - прокометував збірник директор Центру о.Олег Лазуркевич. - І в цих обставинах методика вивчення жестової мови повинна якнайбільше пов’язуватися з соціокультурним виміром життя глухої людини. Серед різних форм праці для глухих, які знає людство, саме християнське душпастирство глухих було і є найбільш діяльним в опрацюванні соціокультурного виміру людини, яка не чує. На перспективу дуже важливо перевести наукові методи, які подані в цьому збірнику відомими фахівцями у цій ділянці, в інструменти служіння, виявити характер душпастирства і специфічних елементів пасторального планування.” Для придбання збірника потрібно звертатись: e-mail: deaf.ugcc@gmail.com, або тел. 0974826663.

Повідомив о. Андрій Нагірняк

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next