АКТУАЛЬНО

«Ми спільно працюємо для України» – владика Михайло Колтун відвідав Західне територіальне управління НГУ

Четвер, 04 лютого 2021, 10:48
3 лютого 2021 року владика Михайло Колтун, керівник Департаменту військового капеланства УГКЦ, зустрівся із начальником Західного територіального управління Національної гвардії генерал-лейтенантом Олександром Набоком та відвідав 3002 військову частину НГУ у Львові.

На зустрічі також був заступник начальника – полковник Станіслав Басараб.

Під час візиту єпископа супроводжували штатні військові капелани НГУ о. Юрій Галабуда та о. Андрій Сіданич.

У духовному слові архиєрей наголосив: «Нас сьогодні зібрала наша віра. Ми віримо в Бога, віримо в життя, до якого покликані, щоб разом на землі жити тим життям, яке нам Господь дав. Господь заявляється у нашому житті: Бог народився, Бог охрестився і скоро у святі Стрітення в людині прийде до храму. Цих три явління є нашою вірою в Бога.  Господь нас покликав благовіствувати, щоб народ міг слухати наші слова і впускати до серця.

Ми сьогодні об’єднуємося навколо загиблих, щоб віддати їм шану перед нашим обличчям і перед обличчям Божим. Так, як ми сьогодні віддаємо честь загиблим, як даємо честь вищим за ступенем, так і повинні складатися наші взаємини. Христос навчає, що хто вірним буде в малому, над великим буде поставленим».

Також владика зазначив про важливість військового капелана для військовослужбовців: «Священники потрібні серед військовослужбовців не тільки, щоб виконувати обрядові речі. Священик входить у покликання військового. Кожен має покликання і це переконання у вірі робить нас сильними. Ми спільно всі працюємо для України і на цих цінностях маємо донести до свідомості військових Слово Боже. Євангеліє впевнено надихає, що людина в житті має покликання, у якому Господь дає вижити. Коли ми цю віру будемо прищеплювати, то побудуємо співпрацю, яка буде мирною, незважаючи на конфесійну приналежність».

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://www.sokaleparchy.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Українська Греко-Католицька Церква як глобальна Церква». Погляд із Рима на 10 років служіння Глави УГКЦ14 квітня

Протягом 10 років Блаженніший Святослав очолює Українську Греко-Католицьку Церкву, найбільшу зі Східних Католицьких Церков свого права....

МЕДІА
Prev Next