АКТУАЛЬНО

Милосердя не знає кордонів. УГКЦ разом з Німецько-українським форумом розпочала спільний проєкт допомоги

П'ятниця, 12 червня 2020, 15:49
Цього тижня Українська Греко-Католицька Церква разом з представниками Німецько-українського форуму (Deutsch-Ukrainisches Forum e.V.) розпочала спільний проєкт допомоги потребуючим, які через пандемію COVID-19 не мають змоги придбати харчі та базові засоби гігієни.

Під час зустрічі голови Комісії з міжконфесійних та міжрелігійних відносин, протоієрея Ігоря Шабана з керівником правління Німецько-українського форуму паном Йоргом Дрешером (Joerg Drescher) було визначено пріоритетні верстви населення, які потребують допомоги передусім – малозабезпечені родини та люди старшого віку, зокрема пенсіонери як основна група ризику, котрі перебувають на особливому карантинному режимі і котрим не рекомендується виходити з дому за продуктами.

Використовуючи адресну допомогу, списки яких опрацювали у Відділі соціального служіння Київської архиєпархії УГКЦ, перші продуктові набори були роздані малозабезпеченим особам у місті Києві та Борисполі. Також програма допомоги від Німецько-українського форуму e.V. реалізовується в Полтаві, Івано-Франківську, Херсоні та Черкасах.

Висловлюємо щиру подяку всім німецьким добродіям і благодійникам за можливість допомогти понад 3000 малозабезпеченим українцям незалежно від їхньої конфесійної приналежності та віросповідання.

Комісія з міжконфесійних та міжрелігійних відносин

 


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next