АКТУАЛЬНО

Минулої неділі Літургію онлайн з Патріаршого собору УГКЦ молилися понад 130 тисяч осіб

Субота, 21 березня 2020, 15:22
Зважаючи на пандемію коронавірусу та заходи і рішення урядів різних країн задля запобігання його поширенню, в Українській Греко-Католицькій Церкві було повідомлено вірних Церкви та всіх зацікавлених осіб про можливість у неділю молитися Літургію онлайн. Трансляція відбувалася з Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві.

Трансляцію здійснювало «Живе телебачення». Усього прямий ефір на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube та сторінці «Живого ТБ» у Facebook переглянули понад 130 тисяч осіб.

Цієї неділі, 22 березня, «Живе телебачення» знову проводитиме пряму трансляцію Літургії з Патріаршого собору. Вона розпочнеться об 11.00. 

При цій нагоді пригадуємо, що у Київській архиєпархії та в багатьох інших архиєпархіях і єпархіях УГКЦ надано канонічну диспензу (звільнення) усім вірним від обов'язку фізичної присутності на Божественній Літургії в неділі і свята, натомість залишаючи обов'язок брати участь у Божественній Літургії, яка транслюється онлайн.

Також було наголошено на необхідності виконання розпорядження цивільних органів влади та дотримання санітарних норм. Людей у зоні ризику (старшого віку, батьків з малими дітьми, осіб з ознаками респіраторних інфекцій, тих, хто недавно повернувся з-за кордону і хто з ними проживає) просять залишатися вдома, щоб не наражати себе та інших на небезпеку зараження.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next