АКТУАЛЬНО

Минулої неділі Літургію онлайн з Патріаршого собору УГКЦ молилися понад 130 тисяч осіб

Субота, 21 березня 2020, 15:22
Зважаючи на пандемію коронавірусу та заходи і рішення урядів різних країн задля запобігання його поширенню, в Українській Греко-Католицькій Церкві було повідомлено вірних Церкви та всіх зацікавлених осіб про можливість у неділю молитися Літургію онлайн. Трансляція відбувалася з Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві.

Трансляцію здійснювало «Живе телебачення». Усього прямий ефір на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube та сторінці «Живого ТБ» у Facebook переглянули понад 130 тисяч осіб.

Цієї неділі, 22 березня, «Живе телебачення» знову проводитиме пряму трансляцію Літургії з Патріаршого собору. Вона розпочнеться об 11.00. 

При цій нагоді пригадуємо, що у Київській архиєпархії та в багатьох інших архиєпархіях і єпархіях УГКЦ надано канонічну диспензу (звільнення) усім вірним від обов'язку фізичної присутності на Божественній Літургії в неділі і свята, натомість залишаючи обов'язок брати участь у Божественній Літургії, яка транслюється онлайн.

Також було наголошено на необхідності виконання розпорядження цивільних органів влади та дотримання санітарних норм. Людей у зоні ризику (старшого віку, батьків з малими дітьми, осіб з ознаками респіраторних інфекцій, тих, хто недавно повернувся з-за кордону і хто з ними проживає) просять залишатися вдома, щоб не наражати себе та інших на небезпеку зараження.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: хто такий Святий Дух?27 лютого

У 41-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над восьмим членом «Символу віри»: «І в...

МЕДІА
Prev Next