АКТУАЛЬНО

Мирослав Маринович презентує у Львові книжку про Митрополита Андрея Шептицького

П'ятниця, 29 березня 2019, 11:29
Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Видавництво Старого Лева запрошують до Львова на презентацію книжки Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’».

У межах презентації автор, відомий громадський діяч та проректор з питань призначення та місії Українського католицького університету Мирослав Маринович представить свою роботу, а також відбудеться обговорення книжки зі спеціально запрошеними гостями.

Книжка містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митрополита Андрея Шептицького через чотири аспекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.

Презентація відбудеться 10 квітня у Центрі Шептицького, що у Львові на вул. Стрийська, 29

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/Pcvwtt

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://velychlviv.com


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення з нагоди дня особливої уваги до в'язничного служіння13 лютого

Високопреосвященним та Преосвященним Владикам, священникам і вірним в єпархіях УГКЦ з нагоди Дня особливої уваги до в'язничного служіння...

МЕДІА
Prev Next