АКТУАЛЬНО

«Мистецтво за межами»: У Києві відбувся благодійний аукціон картин, створених особами з інвалідністю

Четвер, 07 листопада 2019, 09:38
Нещодавно в колоннiй залi Київської міської державної адміністрації вiдбувся благодійний аукціон картин, створених особами з інвалідністю. Виставка та аукціон соціального проекту «Мистецтво за межами» провели за підтримки Благодійного фонду «Карітас-Київ».

Під час виставки представили 48 картин, які були написані вихованцями Ніжинського дитячого будинку-інтернату та жінками з інвалідністю Замглайського психоневрологічного інтернату. Загалом на аукціоні виставили 47 картин, з яких продано 34. На торгах отримано 73 500 гривень.

Організатори зазначають, що всі кошти, отримані від благодійного продажу картин, будуть спрямовані на придбання необхідних матеріалів для художньої студії в Ніжинському дитячому будинку-інтернаті та створення творчої студії в Замглайському жіночому психоневрологічному інтернаті.

Керівник проєкту  «Мистецтво за межами» Юлія Заярна розповіла: «Завдяки цьому аукціону і коштам вихованці інтернатів зможуть надалі розвиватися творчо, навчатися і вдосконалювати свою майстерність, а обдаровані художники матимуть змогу створювати нові дивовижні полотна, щоб через них доносити до всіх нас важливість підтримки дітей та людей з інвалідністю».

«Я задоволена результатом, вірила, що картини зацікавлять багатьох. Приємно, що люди вели захопливу боротьбу за те, щоб придбати наші шедеври, – зазначила організатор проєкту,  художниця Анастасія Лазаренко. – Можна сказати, моя мрія здійснилася, ми це зробили на достойному рівні, а особливі митці заявили про себе гучно!»

Перед початком аукціону до КМДА приїхали автори картин – діти та молодь з інвалідністю вихованці Ніжинського дитячого будинки-інтернату. Для вихованців інтернату був організований перегляд вистави. Перед художниками виступили учні 23 школи міста Києва. Завершилася програма врученням дипломів художників авторам картин проєкту «Мистецтво за межами». На благодійному аукціоні «Мистецтво за межами» були представники Благодійного фонду «Карітас-Київ», представники Національної асоціації художників та скульпторів України та гості виставки, які взяли участь  аукціоні  картин.

Нагадаємо, 22 жовтня в примiщеннi КМДА відбулося відкриття унікальної виставки картин, які були створені вихованцями Ніжинського дитячого будинку-інтернату та жінками з інвалідністю Замглайського психоневрологічного інтернату.  Проєкт «Мистецтво за межами» реалізується за підтримки Благодійного фонду «Карітас-Київ».

Соціальний проєкт «Мистецтво за межами» – переможець конкурсу мінігрантів, що проводився благодійним фондом «Карітас-Київ» у рамках реалізації проєкту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».

Пресслужба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Рівні християнської молитви: молитва розуму та молитва серця15 серпня

У 14-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ розважав над другим рівнем християнської...

МЕДІА
Prev Next