АКТУАЛЬНО

Митрополит Ігор: «Священик повинен докладати зусиль, щоби розбудити дух милосердя в медичних працівників»

Середа, 25 березня 2015, 10:55
Багато молодих людей, тяжко поранених глибоко переживають над своєю майбутньою долею. Вони – герої, які нас захищають, наражають своє життя на небезпеку втратити його. Велика пошана належить нашим воїнам і не тільки їм, а й кожному хворому необхідно приділяти значну увагу, вислухати, духовно підтримати, пропонувати Таїнства і заохочувати до поєднання з Богом.

Про це йдеться у Зверненні Митрополита Львівського УГКЦ Ігоря до учасників  конференції «Розвиток медичного капеланства у богословській думці та душпастирській практиці УГКЦ. Сучасний стан та перспективи розвитку», що відбулася 24 березня 2015 року в стінах Філософсько-богословського факультету УКУ у Львові.

Звернення зачитав голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я о. Руслан П’яста. Як пише у Зверненні владика Ігор, медичне капеланство – особливий спосіб служіння людям, бо хворі люди мають особливі відчуття і вони відчувають найменшу неувагу. «Священик повинен докладати зусиль, щоб розбудити дух милосердя в медичних працівників, адже в багатьох із них остигло це почуття», - пише єпископ.

На його думку, священик-капелан повинен пильнувати, щоб хворі своєчасно сповідалися, причащалися.  «Моліться багато за хворих, особливо за тих, хто ще не збагнув необхідності примирення з Богом», - звернувся до медичних капеланів Митрополит Ігор.

Додамо, що цей захід, який присвячений Року митрополита Андрея (Шептицького) в УГКЦ,  зібрав медичних капеланів із усіх єпархій та екзархатів і відбувся із ініціативи Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Вознесіння Господнього11 червня

У це свято розпочинається десять днів очікування приходу Святого Духа, силою якого здійснюватиметься проповідь, місія, спасенна дія Бога...

МЕДІА
Prev Next