АКТУАЛЬНО

Митрополит Ігор (Возьняк) відвідав Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Галичина»

Четвер, 19 квітня 2018, 17:01
18 квітня 2018 року владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський, з душпастирським візитом відвідав Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Галичина».

Розпочався візит Молебнем до Христа Чоловіколюбця у співслужінні зі священиками парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці, під капеланською опікою якої є ця установа, та запрошеного о. Сергія Білоконя, референта у справах душпастирства охорони здоров’я Львівської архиєпархії.

У своєму слові до священиків, дирекції центру, лікарів, викладачів, працівників і хворих владика наголосив, що життя людини є Божим дарунком і кожен покликаний до воскресіння в Бозі. Лікар є тим, хто лікує, а зцілює Господь. Зі свого боку  слухачі (особи з інвалідністю, які лікуються та навчаються у Центі) подякували владиці за батьківську любов і турботу про них, подарувавши йому ікону, яку вони написали, а також власноруч зроблену композицію з квітів.

Після завершення спільної молитви учасники зустрічі обговорили подальшу душпастирську працю у Центрі.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.lviv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«COVчег – благодійна програма, щоб допомогти людям уберегтися від зараження і підтримати тих, хто цього потребує», - о. Андрій Логін07 квітня

У Львові, на базі Шпиталю Андрея Шептицького, в останні дні березня стартував благодійний проєкт Львівської архиєпархії УГКЦ – COVчег. Цей...

МЕДІА
Prev Next