АКТУАЛЬНО

Митрополит Епіфаній привітав Предстоятеля УГКЦ з 50-річчям i висловив сподівання про розвиток добрих взаємин між ПЦУ та УГКЦ

Вівторок, 05 травня 2020, 18:24
Предстоятель Православної Церкви України (ПЦУ), Митрополит Київський і всієї України Епіфаній привітав Главу Української Греко-Католицької Церкви, Блаженнішого Святослава з нагоди 50-річного ювілею.

«З почуттям братньої любові та радості у Христі Воскреслому висловлюю щиросердечні вітання з нагоди Вашого ювілею – 50-ліття від дня народження! Вік, який ви нині осягнули, має вагому особливість, адже водночас він наповнений здобутками навчання та праці, духовним та життєвим досвідом, а разом з тим – зберігає повноту сил та діяльної енергії», — написав у привітанні Предстоятель ПЦУ.

«Щиро бажаю вам подальшого плідного служіння на славу Божу та благо народу, успіхів у добрих задумах, міцного здоров‘я, сил та натхнення. Сподіваюся, що розвиток добрих взаємин між православними та українськими греко-католиками, до чого ви докладаєте вагомі зусилля, й надалі слугуватиме благу Церкви Христової та всього українського народу», — побажав  Митрополит Епіфаній.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Господня молитва: що означає Боже Царство і чому ми просимо про його прихід?19 вересня

У 19-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #досутпно_про_важливе» Глава Церкви пояснив зміст другого прохання Господньої...

МЕДІА
Prev Next