АКТУАЛЬНО

Митрополит Василій Семенюк передав три позашляховики для потреб ЗСУ

Понеділок, 09 травня 2022, 14:15
В понеділок, 9 травня, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк благословив і передав три позашляховики для потреб Збройних сил України. Автомобілі марки Ford, Nissan та Suzuki владика Василії окропив святою водою та побажав, щоб із Божим благословенням під охороною святих ангелів ці транспортні засоби принесли користь нашим захисникам. Транспортні засоби придбані на кошти Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ та жертводавців о. Петра Порохонька, родини Гриценків, о. Володимира Топоровського і Зарваницького деканату, о. Андрія Плавуцького і вірних його парафії.

«Ми благословили ці автомобілі і в молитві просили, щоб Бог послав святих ангелів, які б хоронили усіх, а особливо тих, що будуть їх супроводжувати і ними користуватися, – сказав архиєпископ. – Нехай Господь Бог кріпить наше військо здоров’ям, щоб якнайшвидше Україна здобула мир і перемогу». Відтак подякував усім жертводавцям, які спільними зусиллями допомагають українському війську.

Разом із маскувальними сітками та необхідними засобами позашляховики будуть доставлені в місця дислокації військових поблизу Харкова, Сум та Запоріжжя.

Пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Ґаллаґер: «Бачити війну по телевізору не те саме, що торкнутися дійсності»23 травня

В інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News секретар у справах стосунків Святого Престолу з державами поділився першими враженнями від...

МЕДІА
Prev Next