АКТУАЛЬНО

Митрополит Василь Семенюк та о. Володимир Фірман отримали високі державні нагороди

П'ятниця, 17 травня 2019, 13:55
16 травня, згідно із Указом Президента України №188/2019 «Про відзначення державними нагородами України» орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василя Семенюка.

Відзнаку «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм» вручив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна після Божественної Літургії в Архикатедральному соборі УГКЦ Тернополя.

«Дорогі отці наші – то нагорода ваша, дорогі вірні – то є нагорода ваша, то є нагорода нашої Церкви, яка завжди була з українським народом, яка ніколи не була державною, а була державотворчою... яка дала поштовх до утворення нашої незалежної України», - у подячному слові зазначив архиєпископ Василь.

Також «за утвердження християнської моралі в українському суспільстві, відданість і працю» нагороджено відзнакою «За службу Україні» ректора Марійського духовного центру «Зарваниця» о. мітрата Володимира Фірмана.

Прес-служба Тернопільсько-Зборівської  архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Де можна зустріти Бога? (про те, що Церква – це не лише стіни храму)28 листопада

У 29-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ запропонував подивитися на Христову Церкву як на...

МЕДІА
Prev Next