АКТУАЛЬНО

Митрополит Василій (Семенюк) відвідав італійське місто Брешію з нагоди перебування Зарваницької ікони

Середа, 13 грудня 2017, 15:42
У неділю, 10 грудня, до італійського міста Брешія (Brescia) привезли копію чудотворної Зарваницької ікони Матері Божої. З цієї нагоди відбулася Архиєрейська Літургія, яку очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк).

Митрополит тепло привітав усіх вірних такими словами: «Вітаю вас, дорогі батьки і матері! Вітання лине з рідної України, з рідних ваших осель до кожного вашого серця… До вас сюди в далеку чужину завітала Зарваницька ікона Матері Божої, щоб утерти ваші сльози, потішити, поблагословити вас і ваші родини. Ще не чувано ніколи, щоб Вона не допомогла, чи у горі, чи в недолі цього земного життя». Також закликав до щирої молитви за мир і спокій в Україні.

На завершення богослужіння о. Василь Марчук, душпастир української громади у Брешії, подякував Митрополиту Василю та попросив молитися за громаду, за українські родини. Опісля відбулося молитовне вшанування ікони Зарваницької Матері Божої.

 

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.tze.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next