АКТУАЛЬНО

Митрополит Василь Семенюк залишається вірний своїй обіцянці особисто хрестити п’яту дитину в сім’ї

Середа, 25 вересня 2019, 15:19
23 вересня 2019 року в парафіяльному храмі Пресвятої Трійці та Покрови Пресвятої Богородиці в Зарваниці відбулося хрещення п’ятої дитини у сім’ї сотрудника Марійського духовного центру «Зарваниця» о. Андрія Шалая та його дружини – Лілії Шалай. Уділив Святі Тайни Хрещення і Миропомазання архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк у присутності багатьох священнослужителів.

Митрополит привітав батьків, побажав Божого благословення й здоров’я маленькому Августинові. Також у цей особливий день велику радість з батьками розділили їх рідні, близькі та друзі.

Нагадаємо, що владика Василь ще у 2011 році, під час Таїнства Хрещення п’ятої дитини у родині Гребеняків у катедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі, обіцяв особисто хрестити п’яту дитину у кожній родині.

«Українські сім’ї не мають боятися дати нове життя, адже таким чином ми продовжуємо людській рід, народжуємо осіб для Божого Царства та даємо надію на світле майбутнє нашій державі», – сказав тоді архиєрей.

Відтоді родини Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ, які народили п'яту дитину звертаються до єпархіального управління і запрошують владику на хрестини.

Західне бюро «Живого ТБ»
за матеріалами http://zarvanytsya.org


ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Борис Ґудзяк: Пророче служіння наших шкіл24 вересня

У зв’язку із тотальним закриттям католицьких шкіл у Сполучених Штатах Америки архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис...

МЕДІА
Prev Next