АКТУАЛЬНО

Митрополит Володимир у Галичі передав допомогу постраждалим від паводків

Середа, 01 липня 2020, 09:25
30 червня архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин спільно із синкелом соціального служіння та директором БФ «Карітас» Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ митр. прот. Володимиром Чорнієм відвідали найбільш постраждалі сім‘ї від повені у м. Галич.

У робочому візиті взяли також участь душпастирі Галицького протопресвітеріату та представники органів місцевого самоврядування.

Під час відвідин митрополит Володимир передав потребуючим особам засоби гігієни та продуктові набори першої необхідності.

«Івано-Франківська архиєпархія УГКЦ докладе всіх можливих зусиль, щоби допомогти найбільш потребуючим особам від паводкової стихії на теренах усього Прикарпаття. Ми молимося за вас разом із нашим Блаженнішим Святославом та Папою Франциском, але також хочемо допомогти вам найнеобхіднішими засобами», – наголосив митрополит Володимир.

До слова, минулого тижня митрополит провів робочу зустріч з представниками благодійних організацій архиєпархії, щоби залучити їх до допомоги.

Серед іншого, в рамках сьогоднішньої зустрічі директор БФ «Карітас» Сокальсько-Жовківської єпархії о. Степан Макар з благословення владики Михайла Колтуна передав три тонни питної води для Галича та Коломийщини.

Отець Ігор Броновський, протопресвітер Галицький, поділився історією, яка трапилася нещодавно, коли одна старенька жінка, котра постраждала від повені, отримавши блок питної води від парафіяльної спільноти, плакала з радощів, адже навіть така невеличка допомога є дуже важливою в теперішніх реаліях.

Варто додати, що за останніми даними, у Галицькому районі евакуйовано 152 особи, підтоплено 1473 житлових будинків, 1156 домогосподарств та 1253 присадибних ділянок. Окрім того, перевезено 984 осіб. Загальна площа підтоплень сільгоспугідь становить 36 га.

Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next