АКТУАЛЬНО

Митрополит Володимир Війтишин долучився до створення рукописної Біблії

Середа, 17 червня 2020, 10:10
16 червня 2020 року архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії. Акція «Всеукраїнське переписування Біблії» відбувається з ініціативи Українського Біблійного Товариства і триває вже понад два роки.

Переписування відбувалося в монастирі отців редемтористів, що в Івано-Франківську.

Митрополит Володимир подякував представникам УБТ за їхню працю та побажав й надалі добре служити в поширенні Божого слова для всіх вірних. Переписування розпочалося ще 2 червня 2018 року у Київському палаці спорту під час Національного дня молитви за Україну. Перші сторінки Священної Книги записали глави та віряни різних конфесій.

Після Києва акція продовжилася в інших регіонах України.

Загалом до створення рукописної Біблії долучилися понад тридцять тисяч учасників з усіх частин України. Заздалегідь підготовлені аркуші, з яких згодом буде сформована книга, заповняли всі охочі протягом цього часу. До слова, цей захід номіновано в Національний реєстр рекордів України.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Діонісій Ляхович про пандемію серед українців в Італії: «Наші межі розширились, наші можливості збільшились і ми стали більш загартовані!»09 липня

Італійська Республіка — одна із європейських держав, яка доволі сильно потерпіла від пандемії коронавірусу. Згідно офіційної статистики...

МЕДІА
Prev Next