АКТУАЛЬНО

Митрополит Володимир Війтишин оголосив збірку на потреби боротьби із пандемією

Вівторок, 31 березня 2020, 15:03
Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин звернувся до протопресвітерів, парохів, адміністраторів та вірних Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ з проханням посилити індивідуальну і спільнотну молитви «за недужих, за працівників медичної сфери, за людей слабких і незахищених, за владу, яка несе відповідальність за безпеку, дочасне благо і здоров’я власного народу і усього людства».

Окрім того, владика попросив виявити діяльну любов і милосердя стосовно ближніх і за закликом Блаженнішого Святослава спрямувати ресурси на порятунок і захист людського життя.

У своєму зверненні архиєрей розповів про конкретні кроки архиєпархії щодо боротьби з короновірусом.

«Наша архиєпархія спільно з Лікувально-діагностичним центром святого Луки запускає гарячу лінію для онлайн-консультацій лікарів. На нашому радіо «Дзвони» регулярно виступатимуть медики, що дозволить подолати панічні настрої. Окрім того, на сьогодні нам вдалося власними силами частково закупити необхідний захисний інвентар та антисептичні і дезінфікуючі засоби, які роздаватимуться потребуючим. Також ми надали приміщення Івано-Франківської духовної семінарії для потреб лікарів та медичного персоналу. Архикатедральний і митрополичий собор Воскресіння Христового м. Івано-Франківська замовив апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ), який буде переданий медпрацівникам». Проте таких ініціатив, на думку владики, недостатньо, а тому він звертається до всіх людей доброї волі, священників і вірних зробити збірку на потреби боротьби із короновірусною інфекцією.

«Така фінансова підтримка дозволить нам долучитися до допомоги медичній галузі нашого міста та області відповідним обладнанням, засобами захисту та дизінфекції», - каже владика. Він переконаний, що така соціальна відповідальність допоможе у подоланні кризи.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, у 19-ту неділю по Зісланні Святого Духа19 жовтня

Сьогодні Христос каже нам, щоб ми так чинили, так ставилися до кожної людини, як ставиться до людини сам Господь Бог. Навіть більше, Він...

МЕДІА
Prev Next